Brothers Conflict - Recenze

22. listopadu 2014 v 22:30 | Sasumi |  Recenze
Ahoj :DDD Tak toto je slibovaná recenze na anime s názem Brothers Conflict. Varuji vás, já na tom byla závislá pomáli víc jak na FT takže si dejte bacha. Mizu na tom taky ujížděla xD U mého názoru na toto anime se vám bude hodit znát ty recenze, které sem vydala ještě před tím (Kamigami, Diabolik lovers, Hiiro no Kakera a možná ještě nějaké nevím :D)

Název: Brothers Conflict
Počet dílů: 12
Žánry: Bishonen :3, Reverse harem, Romantika, Komedie, Shoujo
Děj: Hinata Ema je dcerou dobrodruha Hinaty Rintara. Z důvodu, že se její otec hodlá znovu oženit se rozhodne, jít bydlet za svými novými sourozenci, aby měli rodiče soukromí. Po přestěhování do Rezidence Asahinů bydlí pod jednou střechou s novými třináscti břatříčky. Ona se s nimi snaží vytvořit dobré rodinné pouto, ale co když bráškové nechcou být ''jen rodina''? Chrání ji před nimi její dobrý kamarád- veverka jménem Juli, který je nazývá ''vlky'' a Emě už bůhví jak dlouho říká Chi. Jak to mezi všemi dopadne?

(tohle není moje tvorba, ale našla jsem to na google obrázkách)

Můj názor: Zase jedno z anime, kde si ta jejich jména pamatuju :D Ohledně openingu a endingu, tak ty se mi hrozně moc líbili :333 poslouchám je do dnes :D Samotný děj anime není moc složitý na pochopení, spíš si člověk musí zapamatovat jména, která se naštěstí díky rozličným povahám a pracím postav dají zapamatovat docela snadnu. Moje první reakce když sem viděla Yuusekeho, byla, že vypadá jak Loki z Kamigami. Na Watara, jak mluvil o tom svém králíčkovi a tajeho roztomilost tak ten je jak Honey z Ouranu. Kaname nám s Mizu připomínál (a pořád připomíná) Rena z Uta. U jmen Hikaru (Ouran), Subaru (Diabolik) a Natsume (trochu jak Natsu) jsme se chlámali pokaždé, jak jsme to slyšeli. U Tsubakiho jsme si mysleli (a stále myslíme nebo aspoň já), že má podobný hlas jak Hikaru a Kaoru Ouranu a vzhledově nám připomínal Subara z Diabolik :D A co se týče Fuuta, tak toho jsme kvůli jeho částečné zvrhlosti nazvali Laitem z Diabolik. Rozhodně toto anime soutěží s Kaichou a Hiiro o třetí místo v žebříčku mý oblíbených :3 ale taky ty dvě mají víc dílů takže se těším na pokračování :D Co se týče mě tak bych nejradši párovala Emu buďto s Yuusukem nebo se Subarem, ale radši bych Yuusukeho, i když se ani neodvážil jí říct že ji má rád, i přes to že ji dva z trojčat dali pusu a jeden i víckrát :333 Moc toto anime všem doporučuji :D jen si to musíte stáhnout abyste měli cz titulky.
Jsem nadšená i smutná ze zprávy, že pokračování bude :D ale bohužel až v roce 2017 :(

Páni dneska jsem se u vlastního názoru docela rozepsala xD No aspoň už víte, proč jsem nejdřív musela vydat ty ostatní recenze :D

Dobrou všem Vaše Sasumi :***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama