Něco málo o mě :D

30. října 2014 v 18:21 | Sasumi |  Já a Blog
Ahojteee! Konečně sem napíšu nějaké malé stručné info o autorce tohoto blogu.

Jmenuji se Tereza, je mi (zatím) 13 let a narodila jsem se 12.12. 2000. Bydlím ve Zlínském kraji v obci Spytihněv. S mojí nejlepší kamarádkou Mizu se známe už hoooodně dlouho. Co vím, tak naše nejstarší společná fotka je, když jsme byly ještě malá mimuška :3 Mám dvě starší sestry (s Mizu jsou tři). Jedna má 22 a už pracuje a druhá má 19 a momentálně studuje vysokou školu, to ona mě přivedla na anime. Už od mala jsem vždy převyšovala své vrstevníky o půl a víc hlavy. Momentálně měřím 176,5 cm. Za ty dva a něco roky co jsem na 2. stupni jsem dokázala předrůst obě moje sestry a dokonce i mamku. Taťka je sice pořád vyšší než já, ale čekám že se za nějakou dobu proti mé vůli změní (pořadí naší rodiny od nejmenšího: sestra (19), sestra (22), mamka (41), já (13), taťka (44)). Ze školních předmětů mi asi nejvíc jde matika. Přesto, že se moc nesnažím, jsem lepší než většina třídy. O mích zálibách víte. Jsou to anime, počítačová grafika, kreslení. O anime jsem se začala zajímat v podstatě až něco po začátku léta tohoto roku. Nějak ve čtvrté třídě sem se sice taky dívala (celé OHSHC a někdy se sestrou FT), ale to jsem pořádně nevěděla o co de a brala jsem to jen jako seriály. A teď za nějaké čtyři měsíce mám zkouklích 28 anime :3 Mimochodem, nejspíš půjdu na můj první Otaku sraz ve Zlíně 20. prosince :3 Počítačová drafika začala teprve na minulém blogu. To jsem zkusila pár ikonek (ty v článku grafika na přání) a dessy. Co se týče mého koníčku, který se točí kolem umění tak to řeknu narovinu: Nevynikám v tom. Baví mě to a příští rok absovuju výtvarný obor na ZUŠ Rudolfa Firkušného. Nesmím tu ani zapomenout zmínit folklór. V kroji chodím od malička, dřív (školka-3. třída) jsem chodila do Rosenky (folklórní soubor pro děti), ale přestala jsem, z důvodu, že se to tam každý rok furt opakovalo. Loni ke konci podzimu založila moje sestra a její přítel zatím nepojmenovaný folklórní kroužek, aby se ''děti'' našeho věku naučily tančit a zpívat lidovky. (No jo, musí si přece vypěstovat další ročníky chasy, aby se tu hody pořád konaly :D) Většinu lidí jsem z tama více méně znala, ale některé jsem viděla poprvé v životě. Byla zábava ten půlrok se scházet vždy v pátek od šesti do osmy veřer :3 Podle toho se tomu taky začalo říkat ''Pátky s folklórem'' (i když na jedné besedě u cimbálu zaznělo i jméno ''Radioaktivní popílek'' xD). Tančili jsme, zezačátku se tam hrávali i hry, nacvičovali na vystoupení, a k začátku léta jsme měli rozlučku tady v rekreačním středisku :D S těmi lidmi si většinou rozumím víc jak s mími spolužáky. Letos jsem byla i poprvé pod májou :DDD Je to čudné, všichni ví, že nepiju a stejně mi furt nabízí víno, nebo burčák xD Ale prostě s nimi to jsou nezapomenutelné zážitky a věřím, že se tu o Pátkách ještě bude psát :* Od tohoto roku patřím i k hodové chase a poprvé jsem byla na zábavě.
Ohledně mích sportovních koníčků: dřív jsem hrávala fotbal a občas s kamarádkou tenis.
Chodím taky od páté třídy do kroužku orientálních tanců.

Pro zatím je to asi vše, snad jste se z tohoto článku něco dozvěděli :***

Vaše Sasumi :***

PS: Nejdete náhodou někdo na Otaku sraz ve Zlíně ??? Mizu by tam se mnou měla jít taky :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alida Alida | Web | 1. listopadu 2014 v 20:48 | Reagovat

Ráda tě poznávám

2 Sasumi Sasumi | Web | 1. listopadu 2014 v 20:52 | Reagovat

[1]: :DDD Děkuju :3

3 Stell Stell | Web | 3. listopadu 2014 v 19:21 | Reagovat

Ty jsi přesně o měsíc! :O :D Já jsem akorát v listopadu :* Páni! :O Já jsem teda o proti tobě hooodně malinká, s mými 164 cm :D Ale tancuješ teda hodně často :)

4 Sasumi Sasumi | Web | 9. listopadu 2014 v 15:30 | Reagovat

[3]: :DDD
To nejsi úplně malinká :D moje sestra taky tak měří a to je o pět a půl let starší xD a moje spolužačka co je o 20 dnů starší než já (takže od tebe o 12 mladší) měří nějakých 150 xD a to je komické když stojíme vedle sebe
Ani bych neřekla, hlavní je to že je tam sranda :D a stejně na pátkách se polovina času prokecá nebo problbne :DDD

5 Sasumi Sasumi | Web | 9. listopadu 2014 v 20:54 | Reagovat

*oprava: (o 10 mladší) než ty

[4]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama