Uta no Prince-sama

25. srpna 2014 v 20:52 | Sasumi |  Recenze
Tady máme další recenzi. Jen abyste měli přehled: nejdřív sem hodím recenze na anime, které ještě Lucy na blog nedala a potom sem hodím i zbytek.

Náze: Uta no Prince-sama Maji Love 1000 %
Počet dílů: 13
Žánry: Hudební, Komedie, Reverse Harem, Shoujo
Děj: Akademie Saotome je prestižní internátní hudební škola pro zpěváky a skladatele. Nanami Haruka se tam chce stát skladatelkou, aby jednou mohla napsat píseň pro jejího idola Hayata. Když se Nanami dostane na Saotome, seznámí se se svou budoucí nejlepší kamarádkou Tomichikou Shibuyou a potká zde taky šest milích, hezkých a hlavně úžasných zpěváků. Ittokiho Otoyu, milého kluka, se kterým dělala první píseň. Lamače dívčích srdcí Jingujiho Rena. Dědice významné firmy Hijirikawa Financial Group Hijirikawu Masata. Malého a rostomilého Kurusu Shoa. Shinomiyu Natsukiho, který má rád všechno roztomilé a Haruka mu připomíná jeho pejska Elizabeth. A nakonec Ichinoseho Tokiyu, který je dvojče zpěváka Hayata. Se všemi si velmi dobře rozumí a vtom kví právě problém, když si má na konci prvního semestru vybrat partnera do dvojice se kterým bude pracovat po zbytek studia. Kterého si Haruka vybere? a když si vybere jen jednoho, nebudou ostatní naštvaní?
Můj názor: Zábavné anime, které nepostrádá romantiku. Hlavní pravidlo na akademii sice je že se nesmí zamilovat, ale stejně to vypadá že všech šest kluků je do Nanami zamilováno. Jsou tam dobré písničky ikdyž japonské (co jiného bych taky chtěla?) Co mě na anime deptá je sama Nanami Haruka. Děsí mě její oči. Proč prostě nemohli její zorničky vybarvit normálně černě a udělali to světle zeleně? To nikdy nepochopím.
Tady jsou obrázky:
zleva do prava to jsou: Ichinose, Natsuki, Shou, Ren, Masato a Ittoki

Tady je Nanami (že sou ty oči děsivý :()


Snad se mi to aspoň trochu povedlo :D Papáááá :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama