Kasíno aneb procházka se změnila ve hru

26. srpna 2014 v 20:47 | Sasumi |  Naše kecy
Lidičky neuvěříte mi, ale já byla v kasínu xD (teda tak sme to aspoň s kamarádkou nazvali). Konečně jsem donutila Lety, (tak tu budu oslovovat tu kamarádku, která se tu určitě neobjeví naposledy) aby se začala koukat na Fairy Tail a to bylo nějak před dvěma týdny. Ona je už u 108 dílu!!! a to na to nekouká každý den. No teď se vraťme ke kasínu :D stejně jako každý jiný den si píšeme přez skype a rozebíráme FT. Potom mi napíše SMS estli se nechci jít projít. Jasně že jsem řekla ano, jelikož sem celý den zavřená doma. Přišla pro mě a vydali jsme se na cestu na Rejdu (tj. přístaviště v naší obci, kde je i jakési muzeum a provozuje se to i jako hospoda) abychom si dali kofolu. Jak sme tak šly a pořád klábosili o FT, tak jsme si řekli že na tu kofolu zajdeme radši na skleníky (rekreační středisko, kde taky pracuje moje sestra za barem a druhá sestra tam brigádničí), které jsou po cestě. Teda spíš je to kousek dál. Tam jsme si dali kofolu a zase, tentokrát i s mojí sestrou která to tak sleduje rozebírali FT. Dopili jsme a došli tam ještě dva lidičkové. Kluk a holka kteří přišly za Kajkou (ségrou se kterou jsme rozebírali Ft). Známe se s nimi taky z kroužku, o kterém jsem psala na minulém blogu. Tak nás tam všech šest klábosilo. Když jsme chtěli s Lety jít domů tak hádejte co. Začalo pršet -.-'' No tak se zase kecalo xD Nějak kolem šesté hodiny Kika (starší sestra) zjistila že tam jsou za barem hry :D Nás nemohlo napadnout nic lepšího než si něco zahrát. Kajka s těma dvěma hráli člověče nezlob se (nejlepší hru xD navíc když to hraje holka co nastupuje na výšku a dva lidi co jdou do třeťáku) a já s Lety jakousi hru o které nevím jak se jmenuje. Pak se tam vystřídali různé hry: člověče, jakási hvězdičky, karetní bitka, žolík, to s těmi tyčinkami jak je rozhodíš a musíš je pozbírat po jedné tak aby se ostatní nepohnuli (nevím jak se tomu nadává) a ještě pár. Proto sme to s Lety nazvali soukromým kasínem. Bylo vážně zajímaví sledovat jak hrají člověče.
A to bylo moje odpoledne v kasínu. Od 16:00 nějak do 19:30 jsme tam blbli xD Nezapomenutelný zážitek :**** papááááá :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babu Babu | E-mail | Web | 31. srpna 2014 v 16:36 | Reagovat

Hehe je dál než já xD úžasný den, ste blbi :D

2 Sasumi Sasumi | Web | 1. září 2014 v 14:10 | Reagovat

[1]: A to se momentálně zasekla u 130. dílu a koukala na: 2 série po třinácti dílech jednoho anime, 6. dílů jednoho co momentálně pořád vychází, a chci ji dokopat ještě do dalších :D nojo teď když ji začalo bavit anime se mě u nezbaví xD
My víme že sme :D (možná až moc dobře :DDD) a máme v plánu co nejčastěji sedět v lavici (snad nás učitelka nepřesadí moc brzo ona je jediná s kým si teď můžu v běžném životě kecat o anime jelikož moje drahá sestřička frčí do Olomouce na vysokou -.-'')

3 Amber Amber | 1. září 2014 v 19:51 | Reagovat

Sákra, kdybych na to měla čas, už bych to dávno sledovala taky :D
To jste si užili pěkný odpoledne. My jsme si jednou něco podobnýho udělali doma. Hráli jsme kostky, to bylo taky casino :D

4 Sasumi Sasumi | Web | 1. září 2014 v 21:04 | Reagovat

[3]: :DDD musela být zábava :* buď v klidu já i ona přemýšlíme jestli na anime bude mít přez školní rok čas kvůli jejím kroužků, kterých má strašně moc -.-'' (tohle mimochodem nemá být ironie :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama