Fairy Tail

23. srpna 2014 v 11:31 | Sasumi |  Recenze
Čauteee :* vím psala jsem to už na bývalém blogu ale jelikož začínám od nuly tak bych vám sem ráda dala recenze na všechny anime co se mě líbili :3

Počet dílů: Zatím 196 ale každý týden vychází nový
Žánry: magie, fantasy, komedie, akční, dobrodružné, občas se tam objeví romantické scény ale hned na to se něco zvrtne
Děj: Mladá Čarodějka jménem Lucy Heartfilia je dědičkou jedné z nejbohatších rodin v zemi fiore. Maminka ji zemřela když byla malá a otec se o ni nestaral. Kvůli těmto důvodům utekla z domu a rozhodla se přidat k cechu. Přesněji k nejlepšímu a nejúžasnějšímu cechu v zemi- k FAIRY TAIL. Je mágem hvězdných důchů. Jednou když v přístavu Hargeon potká takzvaného ''salamandra'', který o sobě tvrdí že je z Fairy Tail a může ji tam dostat, není se čemu divit že dokáže přehlédnout jeho úchylnost i fakt že používá zakázanou magii s názvem ŠARM. Ve skutečnosti je to jen obyčejný zloděj, který chce unést ji a další mladé dívky. Zachrání ji Natsu, který má mimochodem těžkou kinetózu (tj. špatně z dopravních prostředků) a Happy což je modrá létající kočka. Natsu je Salamandr, neboli taky ''Ohnivý drak'' z Fairy Tail. Když budou utíkat před armádou, jelikož Natsu zničil půlku přístavu, pozve Lucy aby se přidala k cechu. Samozdřejmě že souhlasila. Když tam dorazí Lucy zjistí že je to úplně jiné než si představovala. (Myslela si že je to něco jako úřad či co.) Fairy Tail jsou přátelé nebo spíš by se dalo říct rodina, která by udělala cokoli na světě proto, aby ochránili své nejblišší. Nejdříve je v Týmu jen s Natsuem, ohnivým drakobijcem a Happym, modrou létající a mluvící kočkou neboli exceedem. Později se k nim do týmu přidají Gray, ledový mág který by nejraději chodil jen v trenkách a Erza, která ovládá maii přezbrojení, patří mezi nejsilnější tkz. S mágy ve Fairy tail a většina lidí se jí bojí. Na konci jedné ze sérií se k nim přidá Wendy, která je Nebeský drakobijec a její exceed jménem Charla.
Mé ohodnocení: Miluju toto anime. Hrozně moc mě baví, někdy rozbrečí. Většinou se u toho ale směju tak že si lidi musí myslet, že jsem se zbláznila. Nojo akce, komedie, romantika, někdy smutek, ale hlavně přátelství a lidská pouta. (věřte mi o těch tam mluví pořád xD) Hlavní věci o kterých je toto anime. Je to nekonečné. Teda aspoň doufám. Člověk si nedokáže představit konec a zdá se mi že ani autor Hiro Mashima. Draci. Téma o kterém se tam často mluví. Proč zmizeli všichni draci ve stejný den? Co se skrývá za dnem 7. července roku 777? (7.7. 777) Na tyhle otázky nezná odpověď nikdo. Igneel, ohnivý drak co vychoval ohnivého drakobijce Natsua. Grandine, nebeská dračice co vychovala nebeského drakobijce Wendy. Metalicana, železný drak co vychoval železného drakobijce Gadjeela. Všichni zmizeli ve stejný den a nechali své děti bez jediného slova na rozloučenou. Všichni tři je chtějí najít. Jsem si jistá že ikdyž nepočítám olypmiádu tak draci budou ještě hodně důležití. Líbí se mi to že v podstatě má skoro každá postava z nové generace svůj vlastní životní příběh. Nevím co vytknout. Možná jen to že když si už skoro dal můj oblíbený pár pusu tak to zničili a ti dva se od sebe odtrhli :/ zatím je 16 openingů a endingů. Můj oblíbený OP je devídka: Towa no Kizuna.

To by pro dnešek stačilo tak papá a tady jsou ještě nějaké obrázečky:
Tak ahoj snad to byla trochu lepší recenze než minule :***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama