Srpen 2014

Kasíno aneb procházka se změnila ve hru

26. srpna 2014 v 20:47 | Sasumi |  Naše kecy
Lidičky neuvěříte mi, ale já byla v kasínu xD (teda tak sme to aspoň s kamarádkou nazvali). Konečně jsem donutila Lety, (tak tu budu oslovovat tu kamarádku, která se tu určitě neobjeví naposledy) aby se začala koukat na Fairy Tail a to bylo nějak před dvěma týdny. Ona je už u 108 dílu!!! a to na to nekouká každý den. No teď se vraťme ke kasínu :D stejně jako každý jiný den si píšeme přez skype a rozebíráme FT. Potom mi napíše SMS estli se nechci jít projít. Jasně že jsem řekla ano, jelikož sem celý den zavřená doma. Přišla pro mě a vydali jsme se na cestu na Rejdu (tj. přístaviště v naší obci, kde je i jakési muzeum a provozuje se to i jako hospoda) abychom si dali kofolu. Jak sme tak šly a pořád klábosili o FT, tak jsme si řekli že na tu kofolu zajdeme radši na skleníky (rekreační středisko, kde taky pracuje moje sestra za barem a druhá sestra tam brigádničí), které jsou po cestě. Teda spíš je to kousek dál. Tam jsme si dali kofolu a zase, tentokrát i s mojí sestrou která to tak sleduje rozebírali FT. Dopili jsme a došli tam ještě dva lidičkové. Kluk a holka kteří přišly za Kajkou (ségrou se kterou jsme rozebírali Ft). Známe se s nimi taky z kroužku, o kterém jsem psala na minulém blogu. Tak nás tam všech šest klábosilo. Když jsme chtěli s Lety jít domů tak hádejte co. Začalo pršet -.-'' No tak se zase kecalo xD Nějak kolem šesté hodiny Kika (starší sestra) zjistila že tam jsou za barem hry :D Nás nemohlo napadnout nic lepšího než si něco zahrát. Kajka s těma dvěma hráli člověče nezlob se (nejlepší hru xD navíc když to hraje holka co nastupuje na výšku a dva lidi co jdou do třeťáku) a já s Lety jakousi hru o které nevím jak se jmenuje. Pak se tam vystřídali různé hry: člověče, jakási hvězdičky, karetní bitka, žolík, to s těmi tyčinkami jak je rozhodíš a musíš je pozbírat po jedné tak aby se ostatní nepohnuli (nevím jak se tomu nadává) a ještě pár. Proto sme to s Lety nazvali soukromým kasínem. Bylo vážně zajímaví sledovat jak hrají člověče.
A to bylo moje odpoledne v kasínu. Od 16:00 nějak do 19:30 jsme tam blbli xD Nezapomenutelný zážitek :**** papááááá :3

Kujů Lucy

26. srpna 2014 v 8:46 | Sasumi |  Od vás
Dostala jsem diplomek od Lucy a moc ji za to děkuju :3 Ikdyž sme byli sb teprve nějakou půl hodinku. Je krásňoučký. Cana je moje best postava z Fairy Tail :D Díky tomu se budu blogu věnovat o něco víc, ale nevím jak to půjde přez školu :D
No prostě ti móóóóc děkuju a tady je jak vypada:

Uta no Prince-sama

25. srpna 2014 v 20:52 | Sasumi |  Recenze
Tady máme další recenzi. Jen abyste měli přehled: nejdřív sem hodím recenze na anime, které ještě Lucy na blog nedala a potom sem hodím i zbytek.

Náze: Uta no Prince-sama Maji Love 1000 %
Počet dílů: 13
Žánry: Hudební, Komedie, Reverse Harem, Shoujo
Děj: Akademie Saotome je prestižní internátní hudební škola pro zpěváky a skladatele. Nanami Haruka se tam chce stát skladatelkou, aby jednou mohla napsat píseň pro jejího idola Hayata. Když se Nanami dostane na Saotome, seznámí se se svou budoucí nejlepší kamarádkou Tomichikou Shibuyou a potká zde taky šest milích, hezkých a hlavně úžasných zpěváků. Ittokiho Otoyu, milého kluka, se kterým dělala první píseň. Lamače dívčích srdcí Jingujiho Rena. Dědice významné firmy Hijirikawa Financial Group Hijirikawu Masata. Malého a rostomilého Kurusu Shoa. Shinomiyu Natsukiho, který má rád všechno roztomilé a Haruka mu připomíná jeho pejska Elizabeth. A nakonec Ichinoseho Tokiyu, který je dvojče zpěváka Hayata. Se všemi si velmi dobře rozumí a vtom kví právě problém, když si má na konci prvního semestru vybrat partnera do dvojice se kterým bude pracovat po zbytek studia. Kterého si Haruka vybere? a když si vybere jen jednoho, nebudou ostatní naštvaní?
Můj názor: Zábavné anime, které nepostrádá romantiku. Hlavní pravidlo na akademii sice je že se nesmí zamilovat, ale stejně to vypadá že všech šest kluků je do Nanami zamilováno. Jsou tam dobré písničky ikdyž japonské (co jiného bych taky chtěla?) Co mě na anime deptá je sama Nanami Haruka. Děsí mě její oči. Proč prostě nemohli její zorničky vybarvit normálně černě a udělali to světle zeleně? To nikdy nepochopím.
Tady jsou obrázky:
zleva do prava to jsou: Ichinose, Natsuki, Shou, Ren, Masato a Ittoki

Tady je Nanami (že sou ty oči děsivý :()


Snad se mi to aspoň trochu povedlo :D Papáááá :*

Spřátelení blogů

23. srpna 2014 v 11:34 | Sasumi |  SB
Achojte :3 Jestli by někdo chtěl být SB tak prosím napiště sem. :D Ikdyž nevím jestli se někdo zapíše,a le to je jedno xD
Tak jak to bývá všude:
1) Přezdívka
2) Blog

Tak Sbohem a mějte se Fanfárově :P

Fairy Tail

23. srpna 2014 v 11:31 | Sasumi |  Recenze
Čauteee :* vím psala jsem to už na bývalém blogu ale jelikož začínám od nuly tak bych vám sem ráda dala recenze na všechny anime co se mě líbili :3

Počet dílů: Zatím 196 ale každý týden vychází nový
Žánry: magie, fantasy, komedie, akční, dobrodružné, občas se tam objeví romantické scény ale hned na to se něco zvrtne
Děj: Mladá Čarodějka jménem Lucy Heartfilia je dědičkou jedné z nejbohatších rodin v zemi fiore. Maminka ji zemřela když byla malá a otec se o ni nestaral. Kvůli těmto důvodům utekla z domu a rozhodla se přidat k cechu. Přesněji k nejlepšímu a nejúžasnějšímu cechu v zemi- k FAIRY TAIL. Je mágem hvězdných důchů. Jednou když v přístavu Hargeon potká takzvaného ''salamandra'', který o sobě tvrdí že je z Fairy Tail a může ji tam dostat, není se čemu divit že dokáže přehlédnout jeho úchylnost i fakt že používá zakázanou magii s názvem ŠARM. Ve skutečnosti je to jen obyčejný zloděj, který chce unést ji a další mladé dívky. Zachrání ji Natsu, který má mimochodem těžkou kinetózu (tj. špatně z dopravních prostředků) a Happy což je modrá létající kočka. Natsu je Salamandr, neboli taky ''Ohnivý drak'' z Fairy Tail. Když budou utíkat před armádou, jelikož Natsu zničil půlku přístavu, pozve Lucy aby se přidala k cechu. Samozdřejmě že souhlasila. Když tam dorazí Lucy zjistí že je to úplně jiné než si představovala. (Myslela si že je to něco jako úřad či co.) Fairy Tail jsou přátelé nebo spíš by se dalo říct rodina, která by udělala cokoli na světě proto, aby ochránili své nejblišší. Nejdříve je v Týmu jen s Natsuem, ohnivým drakobijcem a Happym, modrou létající a mluvící kočkou neboli exceedem. Později se k nim do týmu přidají Gray, ledový mág který by nejraději chodil jen v trenkách a Erza, která ovládá maii přezbrojení, patří mezi nejsilnější tkz. S mágy ve Fairy tail a většina lidí se jí bojí. Na konci jedné ze sérií se k nim přidá Wendy, která je Nebeský drakobijec a její exceed jménem Charla.
Mé ohodnocení: Miluju toto anime. Hrozně moc mě baví, někdy rozbrečí. Většinou se u toho ale směju tak že si lidi musí myslet, že jsem se zbláznila. Nojo akce, komedie, romantika, někdy smutek, ale hlavně přátelství a lidská pouta. (věřte mi o těch tam mluví pořád xD) Hlavní věci o kterých je toto anime. Je to nekonečné. Teda aspoň doufám. Člověk si nedokáže představit konec a zdá se mi že ani autor Hiro Mashima. Draci. Téma o kterém se tam často mluví. Proč zmizeli všichni draci ve stejný den? Co se skrývá za dnem 7. července roku 777? (7.7. 777) Na tyhle otázky nezná odpověď nikdo. Igneel, ohnivý drak co vychoval ohnivého drakobijce Natsua. Grandine, nebeská dračice co vychovala nebeského drakobijce Wendy. Metalicana, železný drak co vychoval železného drakobijce Gadjeela. Všichni zmizeli ve stejný den a nechali své děti bez jediného slova na rozloučenou. Všichni tři je chtějí najít. Jsem si jistá že ikdyž nepočítám olypmiádu tak draci budou ještě hodně důležití. Líbí se mi to že v podstatě má skoro každá postava z nové generace svůj vlastní životní příběh. Nevím co vytknout. Možná jen to že když si už skoro dal můj oblíbený pár pusu tak to zničili a ti dva se od sebe odtrhli :/ zatím je 16 openingů a endingů. Můj oblíbený OP je devídka: Towa no Kizuna.

To by pro dnešek stačilo tak papá a tady jsou ještě nějaké obrázečky:
Tak ahoj snad to byla trochu lepší recenze než minule :***

Nový start (snad poslední)

21. srpna 2014 v 20:28 | Sasumi |  Já a Blog
Ahojteee :D Tak jo zase se snažím začít od nuly. vím už to asi nikoho nebaví, ale tento blog by měl být napořád :) Myslím tím to že jméno blogu je neurčité takže není zaměřený na nic. ze začátku tu budou různá anime (hlavně FT alr to se dalo čekat) Těšit se můžete na: Recenze, Obrázky (samozdřejmě že žádná vlastní tvorba jalikož byste asi nepoznali kdo to je xD), MOŽNÁ ale tím si nejsem stále jistá protože mi to nejde tak povídky, Pak (jak neočekávané) moje zážitky (nebojte těch moc nebude) a ještě nápady z mé asi dost praštěné hlavy :D

Papáááááááááááááá doufám že se vám to tu bude aspoň trochu líbit :****
PS: nevidíte špatně to já jsem uletěná na všechny smajlíky :DDD